Форум >
>
Работа в Англия >
Тема: работа в хотел в Англия

страница 1 от 3

1 2 3 >
Публикувано на 13-12-2010 10:32 | работа в хотел в Англия
dean666
Потребител

Здравейте, бихте ли ми препоръчали някоя фирма, която предлага такава работа във Великобритания като пикола, хигиенисти, рецепционисти и др. позиции в хотел. Аз намерих няколко фирми, като стрела.бг, но се поразрових във форума и видях, че са измамници, та ако знаете вие някоя фирма да предлага такава работа или вие сте ходили с нея, ще ви бъда благодарен да я споделите с мен. Благодаря.

Публикувано на 13-12-2010 11:04 | RE: работа в хотел в Англия
Unlimited
Потребител

едва ли ще намериш свястна фирма... всички са измамници

Англия! Kакво е Англия? Кофти време, чай and Мери фак'ин Попинс :)
Публикувано на 13-12-2010 11:57 | RE: работа в хотел в Англия
anastasiys
Потребител

Едва ли ще намериш добра фирма.Най-добре вместо да даваш пари на тях замини сам,наеми си квартира за 2-3 месеца и почни сам да търсиш работа макар че сега е доста трудно.Отначалото ще ти е доста трудно но ако имаш желание всичко се постига.Езика ако знаеш и сам ще направиш това за което фирмата ще ти вземе пари а и не се знае дали ще ти намерят работа или ще те хвърлят някъде където няма да можеш да се оправиш....
Публикувано на 14-12-2010 15:30 | RE: работа в хотел в Англия
freegirl
Потребител

anastasiys писа:
Едва ли ще намериш добра фирма.Най-добре вместо да даваш пари на тях замини сам,наеми си квартира за 2-3 месеца и почни сам да търсиш работа макар че сега е доста трудно.Отначалото ще ти е доста трудно но ако имаш желание всичко се постига.Езика ако знаеш и сам ще направиш това за което фирмата ще ти вземе пари а и не се знае дали ще ти намерят работа или ще те хвърлят някъде където няма да можеш да се оправиш....

Здравейте, приятели. Аз защо съм чувала, че за да работиш в УК, особено по хотелите и нещо подобно, са необходими някакви документи за гражданство или... Да не са ме излъгали нещо? Ще се радвам да науча повече за това
Публикувано на 14-12-2010 17:58 | RE: работа в хотел в Англия
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Това е интересно четиво.
Ако имах време щях да го прочета цялото.
http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/workingintheuk/eea/bulgariaromania/

Публикувано на 14-12-2010 19:44 | RE: работа в хотел в Англия
freegirl
Потребител

Ivo писа:
Това е интересно четиво.
Ако имах време щях да го прочета цялото.
http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/workingintheuk/eea/bulgariaromania/

Всъщност това отдавна съм го чела и препрочитала, понеже имам интерес, но реших да питам за всеки случай, тъй като това беше една от първите теми, на които попаднах. Мерси за инфото, все пак
Публикувано на 15-12-2010 20:59 | RE: Стрела.бг
Milenkata
Потребител

Така Така ..... тази фирма е от 2008 и тука всеки пита ... Има ли заминал с фирмата Стрела ..... ? Ни вес Ни Кос ... Няма ТАКА ЛИ .... ? Всички говорят за 30 кинта и пак нищо .... еее на нас на нащавриха 260 на човек ... казаха че ще ни се обадат .. чакаме ... какво да ви кажа ммммм и аз не знам .....
Публикувано на 15-12-2010 21:25 | RE: работа в хотел в Англия
anastasiys
Потребител

Milenkata дано ви се обадят.А дано ама надали както е казал народа........
Публикувано на 17-12-2010 16:08 | RE: работа в хотел в Англия
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

За Стрелата си има тема, кой е заминал не знам.

Публикувано на 17-12-2010 16:16 | RE: работа в хотел в Англия
Tatko Barba
Потребител

cash_money писа:
едва ли ще намериш свястна фирма... всички са измамници
Категорично.

страница 1 от 3

1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23850 | Форумни мнения 29814 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 40 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: YordankaAleksieva87
Бригадири в момента или преди малко във форума:
YordankaAlek... GeorgiDimitr... Ivo puhinio stoqn_921 mitko55 megastas mir8611 radosslavv sisoko81 sarfaa quiksilver gogonbr miro75 _pepito_ statope precakan sv85uk garvana8308 sitalk2004 emma76 junek Geri1 bloodyroot jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2024 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти