Форум >
>
Работа в Англия >
Тема: Продаваме ли се в Англия за пари ...........

страница 9 от 14

<< < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Публикувано на 03-03-2010 13:22 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
curata
Потребител

Selena,всеки който работи се продава,т.е.труда му е стока,за пари,с тази разлика,че в Б-я се продаваме много евтино.Направо за без пари-с две думи -роби сме /в собствената си родина/ЖАЛКО!

Публикувано на 03-03-2010 13:26 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
sepuko
Потребител

Антилопке, в България Не ходя да копам ...В България Не съм черноработник, не си падам под нивото => следователно не се "продавам" . Всеки си знае за него си. На мен сте ми смешни.

Я дай пак кой точно ти е смешен,че не те разбрах???И ако може да ни запознаеш колко точно ти е нивото,за да сме на ясно.
При 240 лв минимална работна заплата за страната колко според теб е високо нивото?Принципно...
Факта,че не ходиш "да копаш",както се изрази,навярно ти е голяма утеха ,когато си легнеш вечер,но дали е достатъчен на един млад човек за да живее пълноценно?Риторичен въпрос...
След като всеки си знае за него си,бъди така добра ако обичаш ,да не се произнасяш толкова снизходително по отношение на хора,които не познаваш,нямаш на идея какво ги е накарало да платят такава цена,и заслужават поне малко уважение заради труда който полагат.
За твое сведение човек се продава цял живот по един или друг начин,въпросът е поне да не го прави евтино.
Хъм....Нямах нерви да изчета цялата тема от 8 стр...
Но, не се издържах да не изкажа мнение..регистрирах се в сайта-чисто информативно. Първите теми с които се сблъсках са тази и още една ,където някакъв момък заминава да копа целина..Пффф Хора луди ли сте? RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........Естествено..
Учиш в престижен университет "за шеф"....а, отиваш да копаш на тия .Падаш си под нивото, като се хващаш като черноработник...Толкова е тъжно
Как да не се продаваш? тава какво е?

За още едно твое сведение "престижни" университети в Бг няма.Ако не ми вярваш като завършиш си вземи дипломката от "престижния" университет и ела на запад.Излез на реалния пазар на труда и виж какво ще се случи с "престижната" ти дипломка.Изказването ти пък,че учиш за "шеф" незнам дали осъзнаваш колко е нелепо и само идва да покаже колко ти е "високо" нивото.
След като нямаш нищо общо със целта,поради която е създаден този форум,би ли била така добра поне да се въздържаш от неучтиви и твърде груби забележки към членовете му,за което ние ще ти бъдем безкрайно признателни.
Благодаря.

Редактирано от sepuko на 04-03-2010 18:10
Публикувано на 03-03-2010 13:33 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
curata
Потребител

Sepuko,позволявам си да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ от името на всички бригадири!
Публикувано на 03-03-2010 13:36 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
nany
Потребител

Напълно подкрепям другаря
Публикувано на 03-03-2010 13:51 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

clap

Публикувано на 03-03-2010 16:31 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
kals
Потребител

krai na temata,,,,,,,,prodadeno,,,,,,za pari,,,,,,
Публикувано на 03-03-2010 16:45 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
curata
Потребител

kals,какво толкова лошо ти се е случило в UK,че си такъв песимист,относно бригадите?Изумяваш ме!
Публикувано на 03-03-2010 18:30 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
serendipiti
Потребител
lili__21

Няма лошо да се ходи на бригада! Който не е бил не може да го разбере. Против съм обаче бригадата да ти става начин на живот. И съм против за мен лично, а какво правят хората си е тяхна работа. Още веднъж пожелавам успех на всички заминаващи, хубаво време и много ама много работа. Това е хубаво там, че колкото повече работиш толкова повече вземаш като пари. clap
Публикувано на 04-03-2010 12:16 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
kals
Потребител

Публикувано на 04-03-2010 16:53 | RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
Selena
Потребител

sepuko писа:
Антилопке, в България Не ходя да копам ...В България Не съм черноработник, не си падам под нивото => следователно не се "продавам" . Всеки си знае за него си. На мен сте ми смешни.

Я дай пак кой точно ти е смешен,че не те разбрах???И ако може да ни запознаеш колко точно ти е нивото,за сме на ясно.
При 240 лв минимална работна заплата за страната колко според е високо нивото?Принципно...
Факта,че не ходиш "да копаш",както се изрази,навярно ти е голяма утеха ,когато си легнеш вечер,но дали е достатъчен на един млад човек за да живее пълноценно?Риторичен въпрос...
След като всеки си знае за него си,бъди така добра ако обичаш ,да не се произнасяш толкова снизходително по отношение на хора,които не познаваш,нямаш на идея какво ги е накарало да платят такава цена,и заслужават поне малко уважение заради труда който полагат.
За твое сведение човек се продава цял живот по един или друг начин,въпросът е поне да не го прави евтино.
Хъм....Нямах нерви да изчета цялата тема от 8 стр...
Но, не се издържах да не изкажа мнение..регистрирах се в сайта-чисто информативно. Първите теми с които се сблъсках са тази и още една ,където някакъв момък заминава да копа целина..Пффф Хора луди ли сте? RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........Естествено..
Учиш в престижен университет "за шеф"....а, отиваш да копаш на тия .Падаш си под нивото, като се хващаш като черноработник...Толкова е тъжно
Как да не се продаваш? тава какво е?

За още едно твое сведение "престижни" университети в Бг няма.Ако не ми вярваш като завършиш си вземи дипломката от "престижния" университет и ела на запад.Излез на реалния пазар на труда и виж какво ще се случи с "престижната" ти дипломка.Изказването ти пък,че учиш за "шеф" незнам дали осъзнаваш колко е нелепо и само идва да покаже колко ти е "високо" нивото.
След като нямаш нищо общо със целта,поради която е създаден този форум,би ли била така добра поне да се въздържаш от неучтиви и твърде груби забележки към членовете му,за което ние ще ти бъдем безкрайно признателни.
Благодаря.

Да, смешни сте ми ! Но, не за това , че ходите да копате, а за това, че продължавате да спорите по темата ? RE: Продаваме ли се в Англия за пари ...........
В България има 2 престижни университета. Дипломите им вървят на всякъде.
Изкарала съм един семестър в Холандия. Ее Не съм ходила по бригади, но съм била навънка и знам как стоят нещата. Не успях да избутам..немога да живея без колата си, без любимите си хора..и се върнах признаха си ми всичко и така.

Ще ви дам един пример: Хващаме един неграмотен циганин и му даваме задача да копа..и той ще се справи с задачата, дори може и по-добре..Това е рутинна дейност, коята може да бъде извършвана и от най- безмозъчния, неук и прост човек.
Да в България заплатите са ниски. Но, аз виждам повече смисъл да се развивам и работя по специалноста си. Така, трупаш опит и връзки. Развиваш се..
Бригадата за мен е изгубено време. Е, ще направиш някой лев, гърбица хах. С кой можеш да се запознаеш – с бедни студентчета и с някой английски фермер. Не, Благодаря! Дори и като временна алтернатива не ми допада. Това си мое мнение, не искам да обременявам никой с него. Човек трябва да мисли перспективно...
Пожелавам ви успех и светлина по пътя! Едва ли ще пиша повече

Dum spiro, spero !
Редактирано от Selena на 04-03-2010 17:03

страница 9 от 14

<< < 6 7 8 9 10 11 12 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23862 | Форумни мнения 29818 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 42 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Martinmarinov
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Telenor Ivory7777 Balabanov777 Boys01 starsdesk Pepe315 YordankaAlek... GeorgiDimitr... Ivo puhinio stoqn_921 mitko55 megastas mir8611 radosslavv sisoko81 sarfaa quiksilver gogonbr miro75 _pepito_ statope precakan sv85uk garvana8308

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2024 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти