Форум >
>
Друго >
Тема: Отказ за Туристчрска виза?
Публикувано на 29-09-2012 14:49 | Отказ за Туристчрска виза?
sistem_restore
Потребител
http://www.facebook.com/stavrev2?ref=tn_tnmn

Искам да попитам какво става ако ми откажат тур.виза?
Черен печат ли слагат? и ако ме резнат за туристическа виза мога ли да кандидатствам примерно след 6-7 месеца за друг вид виза?

Публикувано на 29-09-2012 15:19 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
prostak
Потребител

Тоя форум умре' cool
Публикувано на 29-09-2012 17:50 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
sistem_restore
Потребител

Какво трябва да значи това?
Публикувано на 30-09-2012 15:09 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
Georgi90
Потребител

Здравей,имам един познат ,който му отказаха туристическа виза,защото има брат в САЩ.Казва,че пак ще пробва ,така че мисля няма проблем.Според мен важното е да оправиш нещата ,заради които са те отрязали(ако можеш).Например могат да те отрежат ,ако нямаш сериозна работа в България,ако си току що завършил студент.
Публикувано на 30-09-2012 16:34 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
Kazanova
Потребител

Брат му на твоя приятел би трябвало да може да му прати покана, с която да отиде в САЩ, но за колко време- не знам. След поканата може би има интервю в посолството.

Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. Той има характер и принципи, опънати като струните на цигулка Страдивариус. Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло. Ще пренареди целия ти душевен пъзел.Истинският мъж избира дълго и бавно. Той е колекционер на скъпи картини.Hеговата цел е играта с достоен противник, а не лесната победа.В сблъсъка с истинския мъж порастваш с десет години за една.Той се появява и те учи, че любовта без болка е като виенско колело без задвижващ механизъм.
Публикувано на 30-09-2012 16:54 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
sistem_restore
Потребител

Нещо ми се скапа писането на БГ за което се извинявам
Работата ми наистина е от скоро за което се надявам да не ми направят проблем.Студент сам 3-та година редовно и ми се иска да замина когато ми е сесията и почивката между 1-вия и 2-рия семестър.Не мисля да седя повече от 3 седмици там.
Имам 2 коли на мое име и мисля да и направя копия на талоните.незнам дали ще помогне!?
Покана ще ми прати също.
Още ме интересува дали ако ми откажат тур.виза мога след 6-7-8 месеца да кандидатстсвам за някакъв друг вид виза не за туристическа?
Има ли значение дали мацката ще ми вземе самолетния билет?
Защото тя работи на летището и може да ми намери тънъка цена на билета.

Ivo: нали затва е тоя онлайн кирилизатор.
Редактирано от Ivo на 30-09-2012 20:00
Публикувано на 01-10-2012 12:33 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
Kazanova
Потребител

За билета мога да ти кажа, че няма значение кой го плаща. Въпросът е да си дадеш данните. Колкото до останалото, трябва да питаш в някоя фирма за бригада. В посолството не знам дали някой ще ти отговори на български. Но ако искаш им се обади- щом ще ходиш, вероятно говориш английски. Все ще се разберете.

Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. Той има характер и принципи, опънати като струните на цигулка Страдивариус. Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло. Ще пренареди целия ти душевен пъзел.Истинският мъж избира дълго и бавно. Той е колекционер на скъпи картини.Hеговата цел е играта с достоен противник, а не лесната победа.В сблъсъка с истинския мъж порастваш с десет години за една.Той се появява и те учи, че любовта без болка е като виенско колело без задвижващ механизъм.
Публикувано на 01-10-2012 22:17 | RE: Отказ за Туристчрска виза?
sistem_restore
Потребител

Благодаря
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 52 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти