Форум >
>
Работа в САЩ >
Тема: Отказ при интервю за виза
Публикувано на 02-10-2012 23:53 | Отказ при интервю за виза
Chezzz
Потребител

Здравейте на всички.
Имам едно запитване и ще съм много благодарен ако някои може да ми помогне! Тъй като в момента кандидатствам за H2B работна виза за САЩ и съм одобрен от работодател ми предстои да си насроча интервю в посолството. Проблема е, че имам няколко не платени сметки към М-тел и това се опитва да ме притеснява! Въпроса е дали ще ми откажат виза заради тези не платени сметки.
Блгодаря предварително.

Редактирано от Chezzz на 03-10-2012 00:21
Публикувано на 03-10-2012 03:51 | RE: Отказ при интервю за виза
Paradise
Потребител

Не, тях не ги интересува. Не се притеснявай и успех
Публикувано на 03-10-2012 10:33 | RE: Отказ при интервю за виза
Chezzz
Потребител

Много ти благодаря, но сигурен ли си в това твое твърдение?
Редактирано от Chezzz на 03-10-2012 10:33
Публикувано на 03-10-2012 17:17 | RE: Отказ при интервю за виза
Elilito
Потребител

Ако Мтел не са завели дело срещу теб за неплатените ти сметки, Консулството няма как да разбере,че не си ги платил
Публикувано на 03-10-2012 18:21 | RE: Отказ при интервю за виза
Georgi90
Потребител

Работя във фирма ,която се занимава с неплатени сметки.Мтел не може да заведе дело срещу всички и затова завежда за по-големите суми.Процедърата е следната:пращат писмо,после звънят,след това идва човек на адреса ти.И едва тогава би могло да заведат дело срещу теб.Почакай да те потърся и внеси по 10лева в двете сметки,за да видят ,че има движение на парите.
Публикувано на 05-10-2012 16:43 | RE: Отказ при интервю за виза
Chezzz
Потребител

Много благодаря на всички за информацията. Георги90, ако случайно са идвали на адреса му, но не е имало никой в къщи могат ли да ти заведът дело? Смисъл има ли как да заведът дело без твое знание? Багодаря предварително.
Публикувано на 05-10-2012 18:41 | RE: Отказ при интервю за виза
Paradise
Потребител

Вместо да се притесняваш толкова какво може да стане, защо не послушаш какво ти каза Георги и не внесеш по 10лв в сметката, за да видят че показваш желание. Аз лично много се съмнявам, че частна фирма може да ти наложи забрана за напускане на страната. Явно става дума за голяма сума...
Публикувано на 17-10-2012 19:17 | RE: Отказ при интервю за виза
Dendax
Потребител
dendax.com http://www.facebook.com/dendaxcom

Освен ако не си осъждан, тези неплатени сметки няма как да повлияят на интервюто ти за виза. Виж ако имаш неплатени сметки в САЩ, тогава може. Спокойно и успех на интервюто. До колкото знам, то минава много бързо, въпросите са елементарни и човешки. Едно момче миналат година го бяха питали само къде отива, има ли роднини там, какво ще работи и дали е работил тази работа преди това.
И наистина внеси по някой лев към тези неплатени сметки.

www.dendax.com
[email protected]
Връщане на данъци от Англия, САЩ, Италия, Германия, Чехия, Холандия и др. Професионална помощ, подаване на данъчна декларация, връзка с данъчния офис.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти